Nabídka prezentace

ukazka1
ukazka2

Vítejte na stránkách e-poliklinika.cz, které slouží jako internetová prezentace lékařů. Pokud máte zájem o vytvoření vlastní internetové prezentace pro Vaši ambulanci můžete využít naší samoobsluhy. Vámi zřízené stránky si pak můžete kdykoliv libovolně upravovat, takže budou obsahovat vždy aktuální informace dle Vašich požadavků (např. informace o dovolených, změny pracovní doby a podobně).

Vlastní tvorba prezentace proběhne ve třech krocích a nezabere Vám více než 15 minut. V současné době je zřízení základní prezentace zcela zdarma. Základné forma je jednostránková prezentace, která Vašim návštěvníkům nabídne věškeré požadované informace přehledně na jedné stránce. Tato forma plně vyhovuje většině menších zdravotnických zařízení. Pokud by jste ovšem měli zájem o více stránkovou prezentaci, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Aktuální podmínky Vám garantujeme na dva roky od vzniku Vaší prezentace. Zpoplatněny jsou pouze nadstandartní individuální služby jako jsou tvorba vlastního vzhledu, umístění na vlastní doménu a podobně.